Olle Bonniér färglitografi

440876

OLLE BONNIER (född 1925): Komposition, signerad och daterad Bonniér -61, 120/310, färglitografi, ca 48x38 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Olle Bonniér färglitografi
Budhistorik (4 bud)

3077022
450
3082691
3077022
3073620

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.