Bricka Ryssland

440868

BRICKA, omkring 1900, Ryssland, litograferad floral dekor, ca 72x53 cm

Slitage och repor

Diverse

Rum 8

Bricka Ryssland

Budhistorik (2 bud)

3079195
3078949

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.