Spegel Karl Johan

440867

SPEGEL, 1800-talets första hälft, Karl Johan, förgylld, dekor i pastellage, krönet med figurscen, fasettslipat glas, ca 83x49 cm

Smärre skador

Speglar

Rum 16

Spegel Karl Johan

Budhistorik (12 bud)
3080496
1 300
3080414
3076870
3075425
3075425
750

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.