Lykta 1800-talets slut

440859

TAKLYKTA, 1800-talets slut, mässing, för 3 ljus, höjd 64 cm

Lagningar, renoverad

Belysning, Taklampor, Diverse

Rum 22

Lykta 1800-talets slut

Budhistorik (6 bud)
3076823
5 600
3070015
3 200
3067152
3066768
3063200
500

Slutpris SEK:
5 600
534 EUR, 601 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.