Väggapplicker 1800-tal

440858

VÄGGAPPLICKER, 1 par, 1800-tal, empirestil, förgylld och patinerad brons, för två ljus vardera, dekor med ymnighetshorn och bevingade puttis, djup 18, höjd 29 cm

Renoverade, borrade för el

Belysning, Vägglampor

Väggapplicker 1800-tal

Budhistorik (20 bud)
3079658
10 000
3079567
9 800
3079567
9 400
3079654
9 200
3079567
8 400

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.