Transmarine armbandsur 18 k guld

440856

TRANSMARINE, armbandsur, 18 k guld, 1950-tal, mekaniskt urverk, vit urtavla, stavindex och arabiska siffror 3,6,9 och 12, subsekund, plexiglas, innerboett i metall, 15 jewels, boettnr: 721201, cal: AS 1203, skinnband diameter 35 mm; armbandsur, Siduna, medföljer

Fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glas med repor, medföljande klocka fungerar ej och med skador

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Budhistorik (18 bud)
3090302
1 700
3085752
1 600
3085752
3083947
1 400
3076935
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.