Bordslampa empirstil

440852

BORDSLAMPA, empirestil, 1800-tal, sockel i marmor, förgylld metall, höjd inkl skärm 52 cm

Omarbetad till lampa

Diverse, Belysning

Rum 19

Bordslampa empirstil

Budhistorik (7 bud)
3076780
3073881
2 600
3072982
2 400
3068620
3063833

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:
4 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.