Ljusstakar empirestil

440848

LJUSSTAKAR, 1 par, empirestil, 18/1900-tal, i form av sfinxer, förgylld brons, höjd ca 15,5 19x8,5 cm

Diverse, Belysning

Ljusstakar empirestil

Budhistorik (8 bud)
3075246
3 600
3074017
3 400
3074015
3 200
3073402
3069072
2 400

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.