Bordslampor 1 par empire

440847

BORDSLAMPOR, 1 par, empire, 1800-talets början, förgylld och mörkpatinera brons, höjd inkl skärm 59 cm

Omarbetade från kandelbrar

Belysning, Bordslampor, Diverse

Rum 19

Bordslampor 1 par empire

Budhistorik (13 bud)
3079566
15 500
3079747
15 000
3079566
14 000
3063282
13 500
3079564
13 500

Slutpris SEK:
15 500
1 561 EUR, 1 773 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.