Flicka i vingård oljemålning

440846

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Fllicka i vingård, olja på plåt, ca 36x26 cm, oramad

Kortsidor med varsitt litet spikhål, vänster övre hörn vikt

Konst, Äldre måleri

Flicka i vingård oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3079483
3079371
850
3079247
3079243
750
3079242
700

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.