Kandelabarar empire 1800-talets början

440845

KANDELABRAR, 1 par, empire, 1800-talets början, förgylld, för vardera tre ljus, i den egyptiserande stilen, postament i svart sten, ca 54 cm

Lagningar

Diverse, Belysning

Kundcenter

Budhistorik (9 bud)
3080045
13 000
3080050
13 000
3080045
12 500
3079998
12 000
3079189
11 000

Slutpris SEK:
13 000
1 309 EUR, 1 487 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.