Mansporträtt oljemålning

440843

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Mansporträtt, signerad och daterad Gitsler 1900, olja på duk, ca 62x50 cm, oramad

Lös i spännramen

Konst, Teckningar

Rum 21

Mansporträtt oljemålning

Budhistorik (27 bud)
3080545
4 200
3080554
3080545
3 800
3080542
3 600
3080507
3 400

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.