Hendrik van Schoel etsning

440842

HENDRIK VAN SCHOEL (1565-1622): Kolumn i Peterskyrkan, etsning, ca 40,5x15 cm, oramad

Möjligen senare avdrag, smärre fläckar, marginaler med skador, veck

Rum 9, Vagga 4

Hendrik van Schoel etsning
Budhistorik (1 bud)

3079580
2017-02-17 11:26:41

2017-02-17 kl 11:30
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.