Ulf Gripenholm färglitografi

440839

ULF GRIPENHOLM (född 1943), Badare I, färglitografi, 1987, signerad och numrerad Gripenholm 58/100, 43x55,5 cm

Fack 1

Ulf Gripenholm färglitografi
Budhistorik (20 bud)
3079847
3080219
3079847
1 900
3080206
1 800
3079847
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.