Bengt Abrahamsson oljemålning

440837

BENGT ABRAHAMSSON (1924-1989): "Drängkammaren", signerad Bengt O Abrahamson, olja på duk, ca 46x55 cm

Fack 42

Bengt Abrahamsson oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3080326
1 700
3080322
3080190
3078399
600
3078208
550

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.