Bordspendyl 1800-tal

440834

BORDSUPPSATS, 3 dlr, 1800-talets slut, Louis XVI-stil, förgylld mässing, bordsur samt 1 par kandelabrar, verket märkt Japy freres, emaljtavla med romerska siffror

Visst slitage

Klockor/Ur

Rum 12

Bordspendyl 1800-tal

Budhistorik (18 bud)
3080781
3 600
3080594
3 400
3080259
3 200
3080094
3080257

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.