Modelleringsstativ

440831

MODELLERINGSSTATIV, omkring 1900-talets mitt, med skiva i plåt, högsta höjd ca 130 cm

Slitage

Rum 20

Modelleringsstativ

Budhistorik (31 bud)
3080620
3 400
3080614
3 200
3080606
3080609
3080606
2 600

Slutpris SEK:
3 400
324 EUR, 365 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.