Stolar gustavianska provinsarbeten

440828

STOLAR, 4 st, 1800-tal, gustavianska provinsarbeten, kopplad rygg, vitmålade, sitthöjd 47 cm

Senare bemålade, klädsel med fläckar och skador

Rum 21

Budhistorik

2017-02-17 kl 21:50
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.