Oscar Törnå soldat oljemålning

440823

OSCAR TÖRNÅ (1842-1894): Soldat,
signerad Oscar Törnå, olja på duk, ca 63x51 cm

Konst, Äldre måleri, Vapen/Medaljer

Rum 12

Budhistorik (9 bud)
3081037
3 600
3081015
3 400
3080623
3 200
3080623
2 800
3064439
2 600

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.