Fasadlampa

440818

VÄGGLAMPA, 1930/40-tal, funkis, stomme i koppar, höjd ca 45 cm

Slitage, färgfläckar

Belysning, Utelampor

Rum 7

Fasadlampa

Budhistorik (19 bud)
3080462
1 300
3080455
3080443
3080452
3080443

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.