Stolar teak 1950-tal

440802

STOLAR, 6 st, teak, 1950-tal, troligen Danmark, sitthöjd ca 45 cm

Smärre slitage

Möbler, Design

Hylla 10

Stolar teak 1950-tal

Budhistorik (13 bud)
3077697
3 200
3076141
3076140
2 800
3076139
2 600
3076138
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.