Matbord teak 1950-tal

440801

MATBORD, teak, 1950-tal, troligen Danmark, dubbla iläggsskivor

Lagning på ena benet

Möbler, Design

Rum 6

Matbord teak 1950-tal

Budhistorik (30 bud)
3078267
3 800
3078265
3 600
3078259
3 400
3078263
3 400
3078259
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.