Hyllsystem design Poul Cadovius

440800

POUL CADOVIUS, CADO, "Royal", hyllsystem, fanerat i palisander, bestående av: 4 väggskivor, 3 skåp, 12 hyllplan, 1 tidningshylla samt diverse konsoler och skenor, bredd per sektion 80, totalbredd 320, maxdjup 38 cm

CITES-intyg medföljer

Bruksslitage, blekning

Möbler, Hyllor, Design

Rum 13

Budhistorik (46 bud)
3078354
15 000
3078359
15 000
3078354
14 500
3078349
14 000
3078348
13 500

Slutpris SEK:
15 000
1 448 EUR, 1 644 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.