X:et Erixon färglitografi

440798

SVEN X:ET ERIXON (1899-1970): Blomsterhandlerska i Paris, signerad Sven Erixon, färglitografi, 202/262, ca 48x58 cm

Fack 45

X:et Erixon färglitografi
Budhistorik (17 bud)
3076405
3072957
3076404
3072957
950
3076403
900

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.