Ampel i empirestil

440797

AMPEL, grönlackerad plåt, mässing, 1900-tal, empirestil, 6-armad, höjd ca 35, diameter 60 cm

smärre slitage

Belysning, Taklampor

Geijersgatan 14, Göteborg

Ampel i empirestil

Budhistorik (6 bud)
3077262
500
3077449
500
3077262
450
3077120
3076923

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.