Lars Tärning oljemålning

440794

LARS TÄRNING (född 1945): Citroner, signerad och daterad Lars Tärning -14, skiktmåleri på ekpannå, total diameter ca 51 cm

Rum 7

Lars Tärning oljemålning

Budhistorik (15 bud)
3077472
3077035
3073302
950
3077034
900
3073302
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.