Hallmöbel i funkis

440782

HALLMÖBEL i två etager, funkis, 1930-tal, stålrör, med låda i ena kortsidan, båda ytorna med glasskivor, höjd ca 52-81, 113x41 cm

Slitage, senare bemålning, repor, skadade draghandtag

Rum 15

Hallmöbel i funkis

Budhistorik (16 bud)
3077447
3 200
3076137
3077446
3076137
2 800
3077445
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.