Karl Mårtens färglitografi

440780

KARL MÅRTENS (född 1956): Gärdsmyg, signerad Karl Mårtens, pt, färglitografi, bladmått ca 45 x 31,5 cm

Fack 5

Karl Mårtens färglitografi

Budhistorik (12 bud)
3075510
3077631
1 400
3075510
3074781
3074780
950

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.