Vas 1800-tal

440779

VAS, lergods, 1800-tal, brunglaserad, dekor i relief av grotesker, höjd ca 26 cm

Nagg

Keramik/Porslin

Rum 7, Hylla 2

Vas 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

3080319
2017-02-17 17:15:47

2017-02-17 kl 20:56
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.