Karl Martens färglitografi

440778

KARL MÅRTENS (född 1956): Sparvuggla, signerad Karl Mårtens, Etat II 107/150, färglitografi, bladstorlek 31,5x31,5 cm

Fack 37

Karl Martens färglitografi

Budhistorik (14 bud)
3077130
3076425
3076769
1 900
3076425
1 800
3076438
1 700

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.