Omega Seamaster stål 1950-tal

440774

OMEGA, Seamaster, armbandsur, stål, 1950-tal, plexiglas, stålarmband ej original, diameter ca 34 mm

Repor, fungerar vid test

Klockor/Ur

Monter 19

Omega Seamaster stål 1950-tal

Budhistorik (14 bud)
3078129
2 800
3076936
2 600
3076423
2 400
3076237
3069209

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.