Delft fajans

440773

DELFT, vaser, 1 par, lockurna, Holland, 18/1900-tal, fajans, blå dekor, stämplade Delft samt 501, höjd 25-32 cm

Keramik/Porslin

Delft fajans

Budhistorik (1 bud)

3065598
2017-02-11 08:21:51

2017-02-16 kl 21:06
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.