Bricka sterlingsilver Tyskland

440765

BRICKA, sterlingsilver, Tyskland, 1900-tal, med hänklar, konturerad kant, stämplad "925 Sterling", längd ca 71 cm, vikt ca 3400 g

Smärre slitage

Silver

Kundcenter

Budhistorik (17 bud)
3078827
19 000
3078835
18 500
3078827
18 000
3078830
17 500
3078827
17 000

Slutpris SEK:
19 000
1 913 EUR, 2 174 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.