Väggkonsol dekor av vädur

440755

VÄGGKONSOL, 1900-talets första hälft, betsat trä, dekor av skulpterad vädur, höjd ca 45 cm

Ytslitage

Diverse

Rum 7

Väggkonsol dekor av vädur

Budhistorik (9 bud)
3080680
650
3080629
600
3080679
600
3080629
550
3072387
500

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.