Kaffebehållare

440744

KAFFEBEHÅLLARE, metall och glas, 1900-talets mitt, höjd ca 80 cm

Visst slitage

Diverse

Rum 3

Kaffebehållare

Budhistorik (18 bud)
3077365
1 800
3076602
1 700
3075908
1 600
3076484
3075908
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.