Skedar Ryssland teskedar Rosenholm

440742

SKEDAR, 4 st., Ryssland, TESKEDAR, 8 st., Rosenholm, KAFFESKEDAR, SMÖRGÅSGAFFEL, TÅRTGAFFEL, silver, 18/1900-tal, vikt ca 420 g

Slitage, gravyrer

Silver

Monter 20

Budhistorik (5 bud)
3064279
1 300
3076746
3064279
3076050
3064279

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.