Dekorelement Kina

440735

DEKORELEMENT, tidigt 1900-tal, Kina, relief och rundskuren med krigare, trä med röd lack och förgyllning, ca 17,5x34 cm

Orientaliskt, Konsthantverk, Diverse

Dekorelement Kina

Budhistorik (4 bud)

3078814
450
3076789
3065142
3061891

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.