Oljemålning F W Odelmark Venedig

440733

FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Venedig, signerad F W Odelmark, olja på duk, ca 104x73 cm

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (5 bud)
3094347
9 200
3078621
8 800
3078620
8 200
3077179
6 200
3077128
6 000

Slutpris SEK:
9 200
878 EUR, 987 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.