Matservisdelar Darte Frères Paris

440721

DARTE FRÈRES, 4 dlr, porslin, Paris, 1800-tal, polykrom dekor av blåklint, guldbård, bestående av: kanna, skålar, 2 st, skålfat, kannans höjd med hänkel ca 18 cm

Skador

Diverse, Keramik/Porslin

Budhistorik (4 bud)

3075439
450
3086029
3075439
3070829

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.