Marianne Ågren oljemålning

440711

MARIANNE ÅGREN (född 1943): "Kvinna i rött", signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 65x72 cm

Tavelvagn 32

Marianne Ågren oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3069411
3069409
3066917
900
3066516
850
3062906
500

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.