Hattask och höghatt

440707

HATTASK, läder, 18/1900-tal, inkl. höghatt, läder med präglad dekor, höjd ca 27, 40x35 cm

Kraftig patina, skador, spännrem brusten

Fashion, Diverse

Hattask och höghatt

Budhistorik (2 bud)

3075844
3061197

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.