Yvonne Nimar skulptur

440702

YVONNE NIMAR (född 1952): "Dold", skulptur, bemålat gods, signerad samt daterad -96, höjd inkl. sockel ca 52 cm

Konst, Skulpturer

Yvonne Nimar skulptur

Budhistorik (4 bud)

3077344
3077340
3075943
550
3068359

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.