Anna Hartelius skulptur

440695

ANNA HARTELIUS (samtida): "Guldhönan", skulptur i förgylld metall, monterad på metallsockel, signerad samt etikettmärkt, höjd ca 33 cm

Gravyr på sockeln

Konst, Skulpturer

Monter 10

Anna Hartelius skulptur

Budhistorik (16 bud)
3077859
3076270
3077858
950
3076270
900
3077855
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.