Kjell Jansson skulptur

440692

KJELL JANSSON (född 1949): "Mot strömmen", delvis glaserat stengods, sockel i metall, stämpelsignerad, höjd ca 30 cm

Mindre nagg

Konst, Skulpturer

Kjell Jansson skulptur

Budhistorik (27 bud)
3077669
3077667
3 800
3077537
3 600
3076066
3 400
3077536
3 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.