Henrik Allert skulptur

440689

HENRIK ALLERT (född 1937): Skulptur i form av fågel, stengods, signerad H Allert, längd ca 39 cm

Avslag på stjärtfjädrarna, viss krackelyr

Konst, Skulpturer

Monter 10

Henrik Allert skulptur

Budhistorik (7 bud)
3077731
3076830
3076829
950
3075930
900
3075928
650

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.