Carl Malmsten stol Lilla Åland

440683

CARL MALMSTEN, pinnstol Lilla Åland, bemålad björk, omkring 1900-talets mitt

Bruksslitage, senare bemålning

Rum 3

Budhistorik (5 bud)
3079312
500
3079560
450
3079312
3079245
3079201

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.