Soffa i nyrokoko

440676

SOFFA, nyrokoko, 1800-talets slut, mahogny, skuren dekor, längd ca 123, sitthöjd 43 cm

Skador, sprickor, senare klädsel

Rum 22

Soffa i nyrokoko

Budhistorik (37 bud)
3077409
4 400
3077413
4 200
3077409
3077406
3 800
3077401
3 600

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.