Mihaīl Chemiakin

440674

MIHAĪL CHEMIAKIN (född 1943): "Carnaval ā st-Petersbourg" signerad och daterad M. Chemiakin 1993, färglitografi, 213/275, 64x45 cm

Bladet något vågigt

Fack 12

Mihaīl Chemiakin
Budhistorik (15 bud)
3077359
3077342
950
3077342
850
3077356
3077342
750

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.