Gunnar Zetterström Stockholmsmotiv

440671

GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): "Riddarhuset och Munkbron", signerad G Zetterström, olja på pannå, 45x37 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Rum 12

Budhistorik (18 bud)
3078480
4 800
3078487
4 600
3078480
4 400
3078479
4 200
3078431

Slutpris SEK:
4 800
458 EUR, 515 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.