Lars Jonsson färglitografi

440670

LARS JONSSON (född 1952): "Kustsnäppa", signerad Lars Jonsson, EA Efter sommaren, färglitografi, 45x60 cm

Fack 49

Lars Jonsson färglitografi

Budhistorik (14 bud)
3077810
3 400
3078474
3 200
3077810
3071798
2 800
3077580
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.